kuchyně
kuchyně

Konzultace zdarma

Naši kuchyňskí odborníci vám rádi poradí u Vás doma nebo na našich pobočkách!.

Rezervovat termín nyní

Napište nám!

Těšíme se na vaše dotazy, požadavky nebo návrhy.
Pošlete je na: kuchyne.online@moebelix.cz

Pošlite zprávu

Máte dotazy??

Stačí nám zavolat: +420 519 789 811
Jsme tam pro vás od pondělí do pátku od 9 do 18 hodin.

+420 519 789 811

Kuchyň v bílé barvě

Jako neutrální barva, umožňuje kombinace téměř s kteroukoli barvou. Když plánujete bílou kuchyni, nemusíte se obávat designu stěn a podlahy. Ať už je to dřevo, dlaždice nebo vinyl - spolu s bílou má kuchyňský nábytek vždy harmonický obraz. Další výhoda: na rozdíl od nápadných barev, jako je červená, zelená nebo žlutá, bude kuchyň v bílé barvě vždy v kurzu. Je tato barva pro vás příliš jednoduchá? Žádný problém! V našem kuchyňském plánovači si můžete nakombinovat bílou kuchyni s jinými barvami.

 

Nadčasová klasika:

  

Inspirace pro plánování kuchyně v bílé barvě:

 

- Pracovní deska ve vzhledu dřeva: dřevo je spojeno s útulností. Vyberte si bílou kuchyni s dubovou pracovní deskou, abyste vytvořili příjemný a přirozený kontrast.

 

- Moderní, minimalistický design: Kuchyň s vysokým leskem vypadá moderně v kombinaci s šedými tóny. Má neokázalý vzhled a výborně se hodí s minimalistickým stylem interiéru.

 

- Harmonické přírodní tóny: Kombinujte kuchyni v matné bílé barvě s krémovými, béžovými nebo světle hnědými tóny. Tímto způsobem se vytvoří harmonický vzhled, který pracuje s minimálními barevnými rozdíly. Takové kombinace mohou přinést více barvy do místnosti, aniž vypadaly příliš tmavě nebo rušivě. Ideální pro malé nebo otevřené prostory! 

 

Široká nabídka

 Při plánování kuchyně v bílé barvě ve vysokém lesku nebo matném provedení, můžete přizpůsobit jednotlivé prvky vašim speciálním požadavků:

      Barva spodních a horních skříněk

      Barva korpusu

      Barva pracovní desky

      Realizace rovné nebo rohové kuchyně

      Směrování doprava nebo doleva

      Balík spotřebičů

 

Nejste si jisti, zda si objednat kuchyň v bílé barvě s dřevěnou pracovní deskou nebo raději upřednostnit několik barevných komponent? Naši konzultanti vám rádi odpoví na nezávazné konzultaci. Naplánujte si bezplatné poradenství u nás na pobočce.

 

Objevte kuchyně v bílé barvě