kuchyně
kuchyně

Konzultace zdarma

Naši kuchyňskí odborníci vám rádi poradí u Vás doma nebo na našich pobočkách!.

Rezervovat termín nyní

Napište nám!

Těšíme se na vaše dotazy, požadavky nebo návrhy.
Pošlete je na: [email protected]

Pošlite zprávu

Máte dotazy??

Stačí nám zavolat: +420 519 789 811
Jsme tam pro vás od pondělí do pátku od 9 do 18 hodin.

+420 519 789 811

Kuchyň v béžové barvě

Měla by mít vaše nova kuchyň neutrální barvu, ale bílá je pro vás příliš chladná? Chcete dodat vaší kuchyni útulný vzhled, ale nechcete ho narušit přílišným moderním designem? Je vaším cílem harmonicky integrovat nábytek do vašeho domova? Pokud se na vás vztahuje jedno z těchto tvrzení, je pro vás ideální tento typ kuchyně. Barva má diskrétní vzhled a hodí se k jiným barvám.

Kuchyň v béžové barvě: nadčasová klasika s množstvím designových možností

 

Proč patří béžová ke klasickým barvám?

 

Díky svým vlastnostem je béžová klasickou interiérovou barvou. Používá se jako barva na stěny, pro koberce, záclony nebo kuchyňské skříňky. Existují různé odstíny od světlé po tmavou, barvu magnólie, smetanovou, kašmírovou nebo vanilkovou. Barva má tlumený odstín, který má příjemný a uklidňující účinek. Tato barva zaručuje i dlouhou životnost. Kuchyně v béžové barvě jsou součástí klasického designu kuchyně. Vyznačují se elegantním a nadčasovým vzhledem. Klasické kuchyně jsou dobrou volbou, pokud pronajímáte byt.

Kuchyni můžete vybrat ve vysokém béžovém lesku nebo v matné béžové. Záleží od vašeho vkusu a preferencí. Matné kuchyňské skříňky jsou zdrženlivější, zatímco lesklé zdůrazňují eleganci a barvu. Efektivní může být i míchání lesklých a matných povrchů.

Kuchyni v béžové barvě můžete kombinovat s jakoukoliv jinou barvou, materiály, jako jsou dřevo, kámen nebo beton.

 

Designová kuchyň v béžové barvě

 

 

- přirozená harmonie

Hnědá i béžová jsou příbuzné barvy, můžete je díky tomu kombinovat. Obě mají přirozené tóny a harmonicky se k sobě hodí. Doplňte například kuchyň s béžovými skříňkami o pracovní deskou s imitací dřeva. Použití těchto dvou odstínů vytváří harmonické prostředí, ve kterém se budete cítit pohodlně.

 

- Moderní pastelové barvy

Milujete pastelové barvy, nebo upřednostňujete elegantní styl? Zkombinujte béžovou kuchyni s šedými prvky. Chcete-li dosáhnout vintage vzhled, rozhodněte se pro tuto konkrétní barevnou kombinaci.

 

- Bílá v kombinaci s béžovou

Bílá kuchyně v kombinaci s béžovou je výbornou volbou. Béžová tlumí výraznost bílé barvy a vytvovrí domácí prostředí. Vyberte například matná bílá a lesklý povrch pro béžovou barvu. Zvýšíte tím kontrast mezi těmito dvěma barvami.

 

- Více hravosti díky barvě

Zkombinujte béžovou kuchyni s modrou, zelenou nebo červenou. Získáte neutrální odstín a extravagance ustoupí větší hravosti. V tomto případě je alternativa k bílé béžová, kontrast s dominantní barvou je méně výrazný. Můžete kombinovat matný a lesklý povrch, abyste získali větší kontrasty. Zkombinujte například béžovou ve vysokém lesku na kuchyňské skříňky a matnou červenou na vysoké kuchyňské skříně. Béžová barva bude zvýrazněna i díky matnému povrchu v červené barvě.

 

 

Objevte kuchyně v béžové barvě