kuchyně
kuchyně

Konzultace zdarma

Naši kuchyňskí odborníci vám rádi poradí u Vás doma nebo na našich pobočkách!.

Rezervovat termín nyní

Napište nám!

Těšíme se na vaše dotazy, požadavky nebo návrhy.
Pošlete je na: [email protected]

Pošlite zprávu

Máte dotazy??

Stačí nám zavolat: +420 519 789 811
Jsme tam pro vás od pondělí do pátku od 9 do 18 hodin.

+420 519 789 811

Kuchyně v šedé barvě

Pokud je váš příbytek laděný do moderního stylu, kuchyň v šedé barvě je tou správnou volbou. Design je jednoduchý a připomíná beton, který je důležitou součástí moderního industriálního stylu. V našem kuchyňském plánovači máte na výběr různé povrchy: Kuchyň v šedé matné barvě vytváří atraktivní kontrast s lesklými dlaždicemi nebo deskou z kamene. Stylová je také kuchyně v šedé ve vysokém lesku. Nakombinujte ji s atraktivními barvami, jako červená nebo černá a dosáhnete jedinečný designérský model.

 

Moderní vzhled za příznivou cenu: Kuchyň v šedé barvě

 

Navrhněte si kuchyň v šedé barvě

V našem online obchodě si můžete pro každý konkrétní model určit podrobnosti. Dle vlastního výběru si můžete zvolit přední a nástěnné skříňky, jakož i barvu pracovní desky. Tímto způsobem můžete například kombinovat kuchyni v šedé barvě s dřevem a dosáhnete přirozený vzhled. Pokud máte rádi industriální vzhled, vyberte pracovní plochu v kamenném nebo kovovém vzhledu a tělo skříněk z nerezové oceli.

 

Na co je třeba přihlížet při volbě barev:

1. Velikost místnosti: Čím je místnost menší, tím jasněji by měly být barvy.

2. Barva stěny: Nejlepším způsobem, jak kuchyni v šedé barvě oživit, je barevný tón stěny, buď světlejší nebo tmavší. Pokud jsou vaše stěny bílé, je možný jakýkoliv odstín šedé.

3. Harmonie: Jestliže je podlaha i stěna barevná, měli byste pro kuchyňské prvky použít maximálně dvě různé barvy, aby působila kuchyň harmonický. 

 

K dispozici máte i další možnosti: můžete se rozhodnout, zda upřednostňujete rovnou kuchyni ve tvaru I nebo rohovou kuchyni, zda má být orientace do leva nebo do prava. Můžete si vybrat mezi dvěma balíky zařízení. V základním balíku jsou v ceně již kuchyně spotřebiče. Naplánujte si stylovou kuchyni v šedé barvě v našem plánovači.

 

Objevte kuchyné v šedé barvě