kuchyně
kuchyně

Konzultace zdarma

Naši kuchyňskí odborníci vám rádi poradí u Vás doma nebo na našich pobočkách!.

Rezervovat termín nyní

Napište nám!

Těšíme se na vaše dotazy, požadavky nebo návrhy.
Pošlete je na: [email protected]

Pošlite zprávu

Máte dotazy??

Stačí nám zavolat: +420 519 789 811
Jsme tam pro vás od pondělí do pátku od 9 do 18 hodin.

+420 519 789 811

Kuchyně ve vzhledu dubu

Kuchyň v barvách dubu přináší přirozený vzhled a útulnost do vašeho domova. Pokud se vám líbí dřevěné interiéry, kuchyň s prvky dřeva bude pro vás správnou volbou. Dřevo dává kuchyňskému nábytku jedinečnou charisma a vytváří příjemnou atmosféru. Výhodou je, že takovou kuchyni můžete kombinovat s různými barvami a materiály.

Nostalgická nebo moderní:

Kuchyň v dubovém dřevě

 

Kuchyň v barevných odstínech dřeva přináší do příbytků útulnost a příjemnou domácí atmosféru. Dubové dřevo má různé odstíny, které prozáří váš domov. Dřevěný vzhled dodává kuchyňskému nábytku jedinečnou charisma. Kuchyni ve barvách dubu můžete kombinovat s různými barvami a materiály. Můžete takto snadno realizovat své vlastní nápady. 

 

Charisma dřeva

 

Kuchyň z dubového dřeva vytváří často nostalgické vzpomínky, protože tento design je obvykle spojen s kuchyněmi ve venkovském stylu. Je jen na vás, zda si vyberete design dubového vzhledu pro kuchyňský nábytek nebo pracovní desku. Dřevěný nábytek je podstatný, pokud jste se rozhodli pro venkovského stylu. Kuchyň může být doplněna kamennou pracovní deskou nebo deskou z masivního dřeva. Můžete použít i kuchyňské doplňky a vintage výzdobu, abyste dosáhli nostalgickou atmosféru.

Kuchyň s dubovým vzhledem však nemusí být jen rustikální. V kombinaci s bílou nebo šedou barvou vytváří moderní vzhled. Přední skříňky s vysokým leskem jsou ideální na zjemnění rustikálního charakteru a pro přizpůsobení dřevěné kuchyně modernímu životnímu stylu. 

 

Návrhy pro kuchyň v barvách dubu

 

- s barvou:

Pokud chcete dosáhnout moderní vzhled kuchyně s dřevěnými prvky, kombinace s barvou je vždy dobrý nápad. Barvy kontrastují s přírodním dřevem a vytvářejí protipól. Navíc, pokud zkombinujete dřevěnou kuchyni s trendovými barvami, dosáhnete modernější vzhled.

- s dřevem:

Vyberte si design z masivního dřeva. Můžete například zkombinovat dub se světlejším nebo tmavším dřevem.

- s kamenem:

Pokud spojíte dřevo a kámen dohromady, jeden z nich by měl být výraznější. Kámen jako přírodní materiál je ideální pro kuchyň ve venkovském stylu. 

 

Na co je třeba přihlížet při plánování kuchyně v barvách dubu?

  

Při plánování kuchyně byste měli brát v úvahu, že je třeba rozlišovat skutečné dřevo a imitace, které mají výhodu, že jsou levnější a snadněji se čistí. Inovativní výrobní techniky přinášejí možnosti se širokými škálami barev a vzorů. Díky tomu vznikají realistické imitace dřeva. V mnoha případech jde o fóliový nebo dekorativní papír, který se nanáší na substrát. Jejich vlastnosti zaručují snadnou v péči. Na rozdíl od kuchyně z pravého dubového dřeva, můžete imitace čistit bez speciální péče.

Skutečné dřevo se snadno poškrábe, je nutná pečlivá údržba a v případě pracovní desky vám může způsobit nemalé problémy. Například byste neměli řezat přímo potraviny na ploše. Je třeba dávat pozor i na vařící hrnce, které mohou poškodit povrch dřeva. Pokud se rozhodnete pro kuchyň s dubovým vzhledem a imitací dřeva pro pracovní deskou, nemusíte se obávat poškození jako při pravém dřevě.

 

Dokonalá kuchyň

 

Vzhľadom na útulný charakter dubovej kuchyne je ideálnou v kombinácii s obývačkou. Koniec koncov, kuchyne boli v minulosti určené nielen na varenie. Bolo to miesto, kde sa rodina stretávala. Aj vaše kuchynské miesto by malo byť také veľké, aby ste sem mohli ľahko umiestniť jedálenský stôl a stoličky. Pri výbere nábytku sa uistite, že drevo bude dokonale sedieť do kuchyne.

Objevte dřevěné kuchyně