kuchyně
kuchyně

Konzultace zdarma

Naši kuchyňskí odborníci vám rádi poradí u Vás doma nebo na našich pobočkách!.

Rezervovat termín nyní

Napište nám!

Těšíme se na vaše dotazy, požadavky nebo návrhy.
Pošlete je na: [email protected]

Pošlite zprávu

Máte dotazy??

Stačí nám zavolat: +420 519 789 811
Jsme tam pro vás od pondělí do pátku od 9 do 18 hodin.

+420 519 789 811

Designové kuchyně

Tato kuchyně by měla ihned upoutat pozornost každého návštěvníka, který vstoupí do vašeho příbytku. Vyznačují se extravagantností, stylovými materiály a vysokou funkčností. Designové kuchyně splňují tyto náročné požadavky.

Designové kuchyně: Perfektní fúze extravagantního vzhledu a funkčního vybavení

 

Typické funkce

 

Jak naznačuje název, designová kuchyně se vyznačuje tím, že vypadá obzvlášť kvalitně a výrazně se liší od klasických kuchyní.

 

Charakteristické pro designové kuchyně je:

  • - Efektní barvy jako černá, červená a barvy kovů jako je měď nebo stříbro
  • - Speciální detaily jako skříňky bez úchytek nebo kuchyňská zadní stěna s motivem fotografií
  • - Velké množství tvarů od čistých linií až po kubické tvary skříní a kuchyňské pracovní desky
  • - Vysoká kvalita a materiály jako sklo, keramika, nerezová ocel
  • - Extravagantní kombinace materiálů (např. Dřevo + nerezová ocel, barevné sklo + beton)
  • - Výjimečné uspořádání kuchyňských skříněk / speciální nastavení (například spodní kuchyňské skříně uspořádány kolem poloviny ostrova na vaření a sloužící jako lavička)
  • - Funkční zařízení, např. lékárničky uschvané v nenápadných skříňkách
  • - Inovativní elektrické spotřebiče pro kuchyň, např. Myčka se zvedacími koši pro snadný přístup do zadní části
  • - Sofistikovaná světelná koncepce pro optimální pracovní osvětlení a zvýrazňující osvětlení zvýrazněné například v podobě světelných proužků na základně nebo jako nástěnné svítidlo v závěsných skříních se skleněnými předními stranami

Navzdory mnohým neobvyklým možnostem by plánování mělo zohledňovat motto "méně je více". Speciální barva by měla být vždy kombinována s jednoduchými prvky a čistými tvary, aby mohla vypadat co nejlépe a kuchyně byla vkusná. To je také důležitá vlastnost designové kuchyně.

 

Navíc se zaměřuje nejen na vzhled, ale i na vybavení z hlediska funkční a pohodlné práce. Z tohoto důvodu se kromě standardních spotřebičů, jako je trouba, varná deska, lednice a myčka nádobí, často používá designová kuchyně pro parní troubu a moderní kávovar. Tyto spotřebiče jsou obvykle instalovány ve vysoké skříňce na ergonomické pracovní výšce, což posiluje dojem, že je to kuchyně s mnoha technickými vymoženostmi. Podporuje to i skutečnost, že moderní kuchyně jsou obvykle vybrány pro designérské kuchyně. Proto není k dispozici žádný konvenční komínový digestoř. Namísto toho je digestoř inovativní integrovaný do varné plochy nebo je umístěn jako zatahovací stůl. Navíc digestoř může připomínat i moderní závěsné světlo a nachází se jako určitý designový objekt nad ostrovem na vaření, který je typický i pro tento design kuchyně.

 

 

Dizajnové kuchyne za rozumnú cenu

 

Unikátnost je obvykle spojena s vysokou cenou, která se v mnoha případech vztahuje i na designové kuchyně. Pokud plánujete designovou kuchyň, ale váš rozpočet není obzvlášť velký, můžete si plánování ještě promyslet.

 

Tipy:

- Naplánujte svou designovou kuchyni tak, že se omezíte pouze na kuchyňské skříňky a zařízení, které skutečně potřebujete. Namísto veěkej kuchyně se omezte pouze na kuchyňský kout s malým ostrovem na vaření. Ušetříte náklady a a budete mít větší rozpočet na kvalitní materiály.

 

- Pro mnohé materiály vyšších cenových tříd existují levnější alternativy, například plastové namísto skutečného kamene nebo keramiky.

 

- Při výběru kuchyňské barvy věnujte pozornost cenové třídě, protože některé barvy jsou za příplatek. Pokud je to v případě vaší neobvyklé barvy, namísto toho zvolte neutrální bílou barvu. Ve vysokém lesku má tato barva výrazný účinek a může se velmi dobře kombinovat. Potom můžete udělat stěny ve vaší kuchyni a výklenky mezi kuchyňskými skříněmi extravagantní. To vytváří výjimečné prostředí ve vaší jednoduché kuchyni.

 

- Elektrické spotřebiče mohou často ušetřit spoustu peněz, protože v nabídce jsou vždy modely nebo některá zařízení, které jsou již zahrnuty v ceně kuchyně.

 

- Vždy zvažte, které kuchyňské nářadí opravdu potřebujete. Drahý digestoř není například ve vaší designové kuchyni nezbytný, zvláště pokud ho zřídkakdy používáte. Případně můžete zvolit kombinovanou troubu s funkcí vaření párou. 

Objevte designové kuchyně