kuchyně
kuchyně

Konzultace zdarma

Naši kuchyňskí odborníci vám rádi poradí u Vás doma nebo na našich pobočkách!.

Rezervovat termín nyní

Napište nám!

Těšíme se na vaše dotazy, požadavky nebo návrhy.
Pošlete je na: [email protected]

Pošlite zprávu

Máte dotazy??

Stačí nám zavolat: +420 519 789 811
Jsme tam pro vás od pondělí do pátku od 9 do 18 hodin.

+420 519 789 811

Dřevěné kuchyně

Dřevěné kuchyně s sebou přinášejí přirozenou a útulnou atmosféru, v níž se cítíte pohodlně. Masivní dřevo je nákladná záležitost. Abyste mohli realizovat svou kuchyni snů ve dřevě, nabízíme vám takové kuchyně s příznivými cenami. Ať už je to jasná akácie, tmavý ořech nebo divoký dub - dekorace na předních kuchyňských dvířkách vypadají přirozeně a živo. Plánování tohoto typu kuchyně kuchyně v našem internetovém obchodě je velmi individuální. S kuchyní s dřevěným vzhledem si můžete vybrat barvy pro přední skříňky, pracovní desku a samotné tělo.

Přirozená krása: kuchyně v dřevěné optice

 

Nechte se inspirovat:

 

- Kontrast: Chcete-li vytvořit rustikální-tmavou dřevěnou kuchyni, bílá je ta správná barevná kombinace. Pokud jste zvolili bílé dřevo, přidejte stylový kontrast s černou nebo tmavě šedou barvou.

 

- Pestré barvy: Dokonce i odvážné barvy jako červená, modrá nebo zelená dokonale harmonizují s přirozenou barvou dřeva. Tato kombinace dělá každou kuchyni atraktivní.

 

- Tón v tónu: Od předních skříněk až k tělu - můžete vybrat stejný materiál nebo stejnou barvu pro všechny prvky. Kompletní dřevěná kuchyň dokonale zapadá do jednoduchých pokojů, vintage a průmyslového designu. 

 

Dokonalé plánování podle vašich přání

Vaše dřevěná kuchyň by vás měla pozvat k vaření kromě elegantního vzhledu. Za tímto účelem jednoduše určujete zařízení podle svých potřeb. Objednejte buď samostatný kuchyňský blok nebo blok ve tvaru písmene L. Spolu s našimi odborníky naplánujte individuální kuchyni. Ušetřete peníze výběrem jednoho z našich balíčků zařízení. V závislosti na modelu je součástí kuchyňského vybavení i myčka nebo mikrovlnná trouba.

 

Ať už jde o design nebo funkčnost - vaše nová kuchyň s efektem dřeva vás potěší v každém případě.

 

Objevte kuchyně v dřevěné optice