kuchyně
kuchyně

Konzultace zdarma

Naši kuchyňskí odborníci vám rádi poradí u Vás doma nebo na našich pobočkách!.

Rezervovat termín nyní

Napište nám!

Těšíme se na vaše dotazy, požadavky nebo návrhy.
Pošlete je na: [email protected]

Pošlite zprávu

Máte dotazy??

Stačí nám zavolat: +420 519 789 811
Jsme tam pro vás od pondělí do pátku od 9 do 18 hodin.

+420 519 789 811

Keramické pracovní desky

Hledáte trvanlivé, odolné pracovní desky, o které se dobře stará a nabízejí mnoho designových možností s elegantním vzhledem? Všechny popisované charakteristiky naleznete v keramické pracovní desce. Keramické pracovní desky jsou k dispozici v různých provedeních od jednoduchých až po vzorované. Jsou vhodné pro každodenní použití, protože na jejich povrchu lze bez problémů řezat a krájet. V současnosti se stávají stále populárnější.

Keramická pracovní deska - pevná, jednoduchá a elegantní

 

Jaké vlastnosti má keramická pracovní deska?

 

Materiál je vyroben z jemně mletých hliněných materiálů, z křemene, živce a porcelánové hlíny. Jsou stlačeny pod velkým tlakem a vypalované při vysokých teplotách až do 1200 stupňů. Za výrobou je složitý proces, má vysokou tvrdost a je proto stabilní a odolná. Póry se zavírají během procesu vypálení, jakoby byl povrch pokryt glazurou. To je důvod pro vysokou míru péče a hygieny.

 

Keramická pracovní deska je dokonce lehčí než dlažba stejné délky a hloubky. Z tohoto důvodu nejsou problémem nadměrné kuchyňské pracovní desky s délkou do 3 metrů a hloubkou 1,5 metru z keramiky. To umožňuje realizovat velkorysé kuchyně kuchyňské ostrovšeky bez rozdělení.

 

Proč je keramická pracovní deska dobrou volbou pro vaši kuchyni?

 

Chcete jednoduše a elegantně vypadající kuchyni? Je pro Vás důležitá trvanlivý materiál? Pak doporučujeme keramickou pracovní desku.

 

Přehled charakteristických znaků:

Výhody

+ Vysoká odolnost vůči poškrábání

+ Snadné čištění

+ Barva a UV stabilita

+ Odolnost vůči teplu

+ Odolnost vůči vlhkosti a skvrnám

+ Všestranný rozsah návrhů ve smyslu

barvy, vzory a povrchy (např. drsné, s jasně viditelnými vlnami)

 

Nevýhody

- křehký materiál (v případě kontaktu s jinými tvrdými materiály mohou vzniknout trhliny a praskliny)

- Keramika je obvykle pod napětím, proto buďte opatrní při montáži pracovní desky

- Pouze matný povrch

- Nákladnější cenově

 

 

Jak můžete použít keramickou pracovní desku? 

Extrémně tenké kuchyňské pracovní desky je možné realizovat pomocí tohoto speciálního materiálu. Přinášejí pohodlí do designu kuchyně a jsou velmi vhodné pro malé kuchyňské prostory. Kromě toho poskytují extravagantní vzhled, a proto jsou ideální pro moderní a designově orientované kuchyně, jakož i pro takzvané "plovoucí" kuchyňky. Kromě toho dokonale vyrovnají plochu s příslušnou pracovní plochou, protože jsou možné různé tloušťky. Například se rozhodněte pro úzkou keramickou pracovní desku na varnou plochu, která by měla být z ergonomických důvodů mírně nižší. Pro oblast umyvadla nebo počítadlo vyberte naopak silnější tloušťku desky, abyste tuto oblast zvýšily.

 

Pokud chcete naplánovat vaši vysněnou kuchyni podle svých nápadů na barvu, doporučuje se i keramická pracovní deska. Dokonalá shoda se týká i designu. Díky mnoha možným barvám můžete perfektně přizpůsobit kuchyňskou desku na požadované kuchyňské skříňky, podlahovou krytinu a barvu na stěnu vaší kuchyně. Můžete si vybrat mezi jednoduchou keramikou, přírodními vzory, které napodobují přírodní kámen, nebo trendy, např. Betonový vzhled.

 

I když s keramickou deskou není možné dosáhnout vysoký lesk, stále si můžete vybrat mezi různými povrchovými strukturami. Kromě klasické hladké a matné struktury lze v kuchyni nastavit i akcenty s jemným a výraznějším zrnem.

 

Chcete nekomplikovanou a všestrannou pracovní desku bez vysokého rozpočtu vysokou rozpočtu, keramická pracovní deska je tou pravou volbou pro vás.

Objevte kuchyňské desky v keramickém vzhledu