kuchyně
kuchyně

Konzultace zdarma

Naši kuchyňskí odborníci vám rádi poradí u Vás doma nebo na našich pobočkách!.

Rezervovat termín nyní

Napište nám!

Těšíme se na vaše dotazy, požadavky nebo návrhy.
Pošlete je na: [email protected]

Pošlite zprávu

Máte dotazy??

Stačí nám zavolat: +420 519 789 811
Jsme tam pro vás od pondělí do pátku od 9 do 18 hodin.

+420 519 789 811

Naše kuchyňské značky

Kuchyňské značky: Naplánujte si kuchyň od renomovaných výrobců

 

Zkušenosti v oblasti výroby, kompetence v oblasti designu i vybavení a kvality - tyto atributy jsou všechny charakteristické pro značkové kuchyně. To je důvod, proč spolupracujeme s mnoha známými výrobci kuchyní. Chceme splnit vaše požadavky na vysněnou kuchyni. Poměr cena-výkon-kvalita je pro nás důležitým kritériem, proto spolupracujeme se značkami, které přinášejí kvalitní výrobky za atraktivní ceny. Tímto způsobem uspokojíme i zákazníky, kteří chtějí koupit optimálně vybavenou kuchyň, ale mají omezený rozpočet. Kromě toho s našimi kuchyňskými značkami máme pro vás různé kuchyňské programy, které jsou obvykle vybaveny nejdůležitějšími prvky, jako jsou základní kuchyňské spotřebiče. Máte také možnost naplánovat vlastní kuchyň v našich kuchyňských studiích a přizpůsobit ji vašim potřebám. Ať už potřebujete materiál nebo barvu pro pracovní desku, kuchyňský blok nebo kuchyňské skříňky, či další důležité detaily, výběr je na vás!

 

 

Značkové kuchyně ze sortimentu Möbelix

  

Vertico

Při kuchyni značky Vertico si můžete přesně vybrat, jak bude vaše kuchyň vypadat. Nejprve vyplníte formulář s polohou, tvarem a délkou vaší kuchyně. Potom zvolíte materiály a barvy pro přední strany kuchyňských skříněk, jakož i pro pracovní desku. Pokud jste zvolili rohovou kuchyni, můžete také určit orientaci, čímž optimálně přizpůsobíte novou kuchyň prostorovým podmínkám vaší domácnosti. Navíc si vytvoříte ideální pracovní podmínky, protože si uspořádáte kuchyňské skříňky kuchyňské spotřebiče podle preferovaného postupu práce. Tyto jsou obvykle zahrnuty v prodejní ceně, takže si můžete koupit kuchyni s funkčním vybavením za atraktivní cenu, v případě, že se rozhodnete pro Vertico.

 

Express

Tento výrobce je jednou z kuchyňských značek, které představují mladý a moderní styl kuchyní. Trendové barvy a neobvyklé povrchy, jakož i nové kombinace barev a materiálů. Kuchyně značky Express se vyznačují personality v kombinaci s kvalitou. Značka pochází z Německa, které je známé výrobou kvalitních kuchyňských linek a atraktivním poměrem ceny a kvality. Kuchyně této značky oslovují zejména mladých lidí, ale i zákazníky, kteří oceňují kuchyně s moderním designem, vysokou funkčností a inovativním vybavením za příznivou cenu.

 

 

Značka

Kompaktní kuchyně

Příznivé ceny

Kuchyňské linky a rohové kuchyně

Značka

Moderní a svěží design

Přiznivé ceny

Propracované detaily

Objevte více o našich kuchyňských značkách