kuchyně
kuchyně

Konzultace zdarma

Naši kuchyňskí odborníci vám rádi poradí u Vás doma nebo na našich pobočkách!.

Rezervovat termín nyní

Napište nám!

Těšíme se na vaše dotazy, požadavky nebo návrhy.
Pošlete je na: [email protected]

Pošlite zprávu

Máte dotazy??

Stačí nám zavolat: +420 519 789 811
Jsme tam pro vás od pondělí do pátku od 9 do 18 hodin.

+420 519 789 811

Příznivé ceny, rozmanitost designu a funkční vybavení: poznejte kuchyně značky Express

 

Chtěli byste pěkně zařízenou a funkční kuchyň? Potřebuje vaše nynější kuchyň nový vzhled, nebo chcete vaši domácnost oživit? Máte opotřebované kuchyňské skříňky a chcete je nahradit moderním a funkčním kuchyňským nábytkem, ale váš rozpočet je omezený? V tom případě jsou kuchyně Express tou správnou volbou. Přesvědčí vás zejména moderním designem, který se dokonale přizpůsobí vašim potřebám. Ať už v matných nebo lesklých površích, strukturách dřeva nebo kamene - bez omezení! Naplánujte si svou vysněnou kuchyni a nechte se překvapit kvalitou a nízkou cenou kuchyní značky Express.

 

Značkové kuchyně vyrobené v Německu

Tyto kuchyně jsou k dispozici v různých barvách, matných či lesklých površích, různých strukturách dřeva nebo kamene. Obvykle jde o napodobeniny přírodních materiálů vyrobených z jednoduchého a nekomplikovaného laminátu. Jednoduché a štruturované provedení může být realizováno nejen pro kuchyňské skříňky, ale i pro pracovní desku. Tímto přizpůsobíte kuchyni vašim představám.

Jelikož značka jako dceřiná společnost Nolte čerpá z dlouholetých zkušeností a odborných znalostí, tyto kuchyně se vyznačují dobře promyšleným designem a komfortními detaily. V případě, že chcete vaší kuchyni dodat větší komfort vybavení, Express kuchyně nabízejí široké možnosti vnitřního členění zásuvek, výsuvné a mnoho jiného. Disponují různými funkcemi, například funkcí jemného dovírání dveří a zásuvek, samodoťahom, částečným nebo inovativním výsuvným systémem. 

 

Nechte se inspirovat:

 

-       Mini-kuchyň: Vzhledem k omezenému prostoru doporučujeme jen kompaktní kuchyni z několika skříněk, obvykle světlých barev. Tím dosáhnete, že místnost bude působit vzdušnější a otevřenější. Kombinujte béžovou nebo bílé kuchyně s pracovní deskou z bledého dřeva, čímž dodáte místnosti elegantní vzhled a útulnost.

-       "Čerstvý vítr": Vaše první bydlení by mělo zazářit v novém vzhledu, tak aby odráželo vaši osobnost? Například díky vášnivé červené, veselé tyrkysové nebo extravagantní fialové? Spojte tyto neobvyklé barvy s jednoduchými tak, aby nebyly příliš dominantní.

-       Příjemná atmosféra: Jste fanouškem přírodního kouzla rustikálního dřeva? Potom zvolte kuchyň od společnosti Express. Abyste rustikální vzhled oživili, jednoduše zvolte průčelí skříněk, nebo kuchyňské stěny v různých barevných provedeních, například v bílé nebo v přírodních tónech, případně ve výrazných barvách, jako je modrá nebo červená.

-       Výrazný design: Chcete, aby byla vaše kuchyň výrazným prvkem ve vaší domácnosti? Je to velmi jednoduché. Kombinujte tmavé barvy se světlými.

 

Kuchyně Express online

 

Pokud zvažujete koupi kuchyně Express, máte na výběr dvě možnosti. Můžete si ji objednat prostřednictvím našeho online shopu, nebo si sjednat schůzku na naší pobočce. Konzultace je zdarma a nezávazná, můžete ji uskutečnit v jednom z našich kuchyňských studií. 

Objevte kuchyně Express