kuchyně
kuchyně

Konzultace zdarma

Naši kuchyňskí odborníci vám rádi poradí u Vás doma nebo na našich pobočkách!.

Rezervovat termín nyní

Napište nám!

Těšíme se na vaše dotazy, požadavky nebo návrhy.
Pošlete je na: [email protected]

Pošlite zprávu

Máte dotazy??

Stačí nám zavolat: +420 519 789 811
Jsme tam pro vás od pondělí do pátku od 9 do 18 hodin.

+420 519 789 811

Elektrické spotřebiče s přidanou hodnotou

Vařte a pečte jako profesionál

Spotřebiče jako trouba na pečení a vaření, myčka nádobí nebo chladnička se nachádyajú téměř v každé domácnosti. Využijte množství výhodných nabídek na kuchyňské sportrebiče, ktor'máme v nabídce.
Přečtěte si více o: chladničkách, varných deskách, digestoří, elektrických troubách a sporáků.

 

Třídy energetické účinnosti

Úspora energie moderních zařízení je obrovská. Pokud máte doma ledničku, určitě bude označena energetickou třídou. Třída A + je například v porovnání s třídou A ještě o 25% úspornější, třída A ++ o 25% od A + a podobně je to i při nejvyšší třídě A +++.

Rada konzultanta
Do kuchyně vyberte elektrické spotřebiče z různých modelů každé cenové třídy. AEG, Elektra Bregenz, Siemens, Whirlpool, Gorenje a Zanussi - značkový svět elektrospotřebičů na na našich stránkách je široký.

Myčka nádobí

Pokud vaříte hodně, nevyhnete se špinavým nádobím. Myčka vám ušetří spoustu práce i vody, na rozdíl od mytí nádobí ručně. Naše cenově dostupné modely od výrobců jako Elektra Bregenz, AEG, Siemens a Zanussi jsou k dispozici v třídách energetické účinnosti od A +++ do D v různých velikostech a pracovních výškách.

 

Möbelix myčky nádobí a jejich výhody:

 

 • Velký výběr
 • Moderní a energeticky účinné spotřebiče
 • Elektrické spotřebiče v různem cenovem rozsahu
 • Poradenství od našich odborníků v oblasti kuchyně
 • Dodání a instalace na vyžádání

Lednice

Není chladnička jako chladnička

Při výběru perfektní chladničky nebo mrazničky je třeba zvážit některé věci. Třeba se seznámit s aktuálními trendy, jakož i s nejdůležitějšími informacemi o ideální energetické účinnosti a klimatické třídě, o velikosti a chlazení.
Nákup ledničky nebo mrazničky by měl být dobře zvážen. Zařízení vyšší kvality se téměř vždy vyplatí.

Chladničky a jejich trendy

Moderní chladničky jsou energeticky účinné a prodlužují trvanlivost potravin prostřednictvím speciálních technologií. Technologie BioFresh, LongFresh nebo VitaFresh, zda SmartCool jsou nové funkce, které chrání životní prostředí i peněženku.

Tip odborníka
Systém SmartCool zajišťuje, že chladničky a mrazničky dosahují maximální výkon při minimální spotřebě energie. Cílem je snížení mrazu a tvorby ledu (technologie s nízkým mrazem a mrazem), ruční odmrazování je jen zřídka potřebné.
Technologie VitaFresh (Siemens), BioFresh (Elektra Bregenz) nebo LongFresh (AEG) se týkají teplotních zón a regulace vlhkosti. Vaše jídlo zůstane svěží a čerstvé třikrát déle.

Klimatické třídy

Možná nevíte, jak je důležité umístění chladničky. Umístění chladničky do spíže, nebo do tmavší místnosti může přinést úsporu energie, pouze pokud sáhnete po správném modelu. Chladničky a mrazničky jsou navrženy s ohledem na teplotu okolního prostředí. Jiný výkon kompresoru, tloušťka izolace a nastavení se vyžaduje tam, kde jsou spotřebiče umístěny v místnosti s normální pokojovou teplotou, jako tam, kde je teplota vyšší, či naopak nižší.

Je nach Umgebungstemperatur gibt es vier Klimaklassen:

 • Subnormální (SN):  10° C bis 32° C
 • Normální (N): 16° C bis 32°
 • Subtropická (ST): 16° C bis 38° C
 • Tropická (T): 16° C bis 43° C

Chladnička v kombinaci s mrazničkou

V závislosti na vašich kuchyňských prostorů a individuálních preferencí vzniká otázka kombinace chladničky s mrazničkou. Na našem e-shopu i na pobočkách, najdete velký výběr chladniček s integrovanou mrazákem nebo bez ní, jakož i chladničky s oddělenou mrazničkou.

Tip našich prodejců
Pokud se rozhodnete pro mrazničku, vyberte si ze čtyř různých kategorii označených hvězdičkami:

 • 1 hvězdička: až do -6 ° C, zmražené potraviny zůstávají čerstvé na jeden týden
 • 2 hvězdičky: až do -12 ° C, mražené potraviny mohou být uloženy až na jeden měsíc
 • 3 hvězdičky: až -18 ° C, zmrazené potraviny mohou být skladovány po dobu až tří měsíců
 • 4 hvězdičky: -18 ° C a chladnější, zmrazené potraviny zůstávají čerstvé více než rok.

 

Jednoduchá nebo rodinná lednice?

Jednotlivci mají přirozeně jiné potřeby než rodiny. Proto je kromě třídy energetické účinnosti důležitá i volba velikosti chladničky.

Náš tip
Naši odborníci v oblasti kuchyně vám rádi poradí o vašich možnostech a bezkonkurenčních špičkových nabídkách. Jako vodítko vám možná pomůže základní objem litrů v chladničce: Pro 1-2 domácnosti je to přibližně 100 až 140 litrů. Pro každou další osobu se přidává 50 litrů.

Moderní digestoře

Odsavač par jako poutač ve vaší kuchyni

Inovativní odsavače jsou více než jen užitečným kuchyňským spotřebičům: jako trendové vyzvednutí designu nastavují individuální potřeby. Co byste měli vědět o správném odvádění vzduchu a různých typech konstrukcí, si přečtete níže.

Najděte ten pravý digestoř pro vaši kuchyni

Digestoř zajišťuje příjemné kuchyňské prostředí při odsávání výparů. Už ve fázi plánování byste měli udělat důležitá rozhodnutí:

Měl by být váš nový digestoř nástěnný komínový, vestavěný výsuvný, vestavěný fixní nebo moderní zabudovaný v sklokeramické desce?
Který typ konstrukce je pro vaši kuchyni nejvýhodnější?
Kde a v jaké výši by měl být odsavač namontován?

Naši experti na kuchyni vám rádi pomohou při všech krocích plánování. Dokonce i při problémech, jako je provoz odváděného vzduchu, odsávání z boku, proudění vzduchu, nebo osvětlení. Stačí nás navštívit na jedné z našich poboček.

Modely s odsáváním

V případě odsávacích systémů potřebujete v kuchyni potrubí, přes které se přímo vypouštějí výpary, takže žádné nepříjemné zápachy nezůstanou ve vaší kuchyni. Systémy jsou tiché a není třeba měnit zápachové filtry. Pokud není k dispozici žádný hřídel, budou potřebné stavební opatření.


Modely se zpětnou cirkulací


U modelů s cirkulujícím vzduchem, digestoř nasává páry, které procházejí přes tukový filtr. Čistý vzduch se vyfoukne zpět do místnosti. Stavební zásahy nejsou v tomto případě potřebné.

Náš tip


Dnes je téměř každý model digestoře buď s odsáváním nebo se zpětnou cirkulací. Zvláště inovativní jsou hybridní modely. Jsou kombinací obou výše zmiňovaných digestoří, je možné měnit mezi cirkulací v místnosti a odsáváním vzduchu jediným stisknutím tlačítka.

Vestavné odsavače

 • • Existuje několik typů vestavěných odsavačů par.
  Vestavné odsavače bývají umístěny pod stěnou nebo zavěšené nad varnou deskou. Mohou být buď fixně zabudované nebo s výsuvným panelem. Po ukončení vaření panel jednoduše zasunete.
  • Fixní Vestavné odsavače par jsou vhodnější pro malé kuchyně.
  • Odsavač může být instalován mezi dvě kuchyňské skříňky.

Stropní modely

 • • Tyto modely jsou nejvhodnější pro kuchyně s ostrůvky. Na výběr máte různý design, od nejmodernějších až po klasické komínové odsavače par. Elegantní osvětlovací prvky přidávají na intenzivním vzhledu. Rovněž je možné instalovat digestoř, který je zavěšen na lankách. Tento model patří k nejmodernějším na trhu. Pomocí dálkového ovládání je možné digestoř výsuvné do požadované pracovní výšky.
  • Stropní digestoře jsou zvláště oblíbené ve větších kuchyních.

Výhody indukční, plynové nebo keramické varné desky

Která varná deska vám vyhovuje nejvíce?

Výběr správné varné desky by se měl pečlivě zvážit: každý model má specifické vlastnosti, pokud jde o energetickou účinnost, bezpečnost, čas odezvy a pohodlí. Získejte více informací o výhodách sklokeramických nebo keramických, plynových a indukčních varných desek.

Sklokeramické a keramické varné desky

Levná sklokeramická deska nebo keramická deska je obzvláště populární. Přenos tepla funguje dobře a výsledkem je ideální poměr cena / výkon. V závislosti na požadavcích je možné přidat speciální zónu na pečení (oválný tvar vyhřívací desky) nebo zónu s více kruhy (pro zapnutí při použití velkého hrnce).

Výhody a nevýhody

+ Snadná údržba a čištění
+ Není zapotřebí žádný speciální nádobí
+ Nákladově efektivní
+ Bezpečný


- Reakční čas: Vyhřívání trvá déle než u indukčních nebo plynových varných deskách

Plynové varné desky

Zeptejte se top šéfkuchaře jaká je jeho oblíbená varná deska. Odpověď je téměř vždy: plynová varná deska. Mezi výhody patří rychlá regulace tepla a schopnost extrémně vysoké teploty. Nevýhodou však je bezpečnostní aspekt, protože vaříte na otevřeném ohni.

Výhody a nevýhody

+ Použitelný téměř pro každý kuchyňské nádobí
+ Nákladově efektivní a energeticky účinné
+ Extrémně rychlý výhřev
+ Rychlý čas reakce se změnami tepla

- Těžko se čistí
- Bezpečnost: otevřený oheň

Indukční varné desky

Indukční varné desky jsou oblíbené a vyhledávané. Díky přímému výhřevu hrnců jsou energeticky účinné a samotná varná deska není horká. Pro vaření na indukčním varném panelu je zapotřebí speciální kuchyňské nádobí.

Náš Tip

Jak zjistíte, zda je nádobí vhodné na indukční varnou desku? Přiložte malý magnet ke spodní části každého nádobí. Pokud přilne ke dnu hrnce, je váš nádobí vhodné pro indukční desku.

Výhody a nevýhody

+ Nízké náklady na energii
+ Rychlý čas ohřevu
+ Rychlá reakce na změnu tepla
+ Snadné čištění
+ Velký výběr
+ Bezpečnost

- Potřebné jsou speciální varné nádoby

Velký výběr

Pokud si nejste jisti, který varný panel vyhovuje vašim potřebám, naši experti na kuchyni vám rádi pomohou. Také vám poradí o našich extra výhodných nabídkách odpovídajícího příslušenství, pánví nebo hrnců.

Sporáky a trouby do kuchyně

Která trouba je ta správná?

Kromě ideálního plánování je otázka správné trouby, digestoře nebo mikrovlnné trouby v popředí vysněné kuchyně. U nás najdete množství výhodných variant a modelů. Přečtěte si více v našem přehledu o výhodách a nevýhodách příslušných sporáků a trub.

Trubky s doplňkovými funkcemi

Na našich stránkách a pobočkách najdete moderní trouby ve všech cenových kategoriích, které překvapují svými vlastnostmi a technickými vychytávkami, jako jsou energeticky účinné kombinace s funkcí pečení a zapékání. Moderní trouby mají vybaven funkcí pyrolýzy. Po zapnutí dané funkce se trouba zahřeje až na 500 ° C a tímto žárem promění všechny zbytky z pečení na popel, který pak jen lehce setřete hadříkem.

Náš tip

Trubky jsou nejčastěji instalovány přímo pod varnou deskou, protože oba prvky tvoří jednotku. Trouba může být nezávislá od varné desky, ale může být kombinována s varnou deskou.

Mikrovlnné trouby šetří čas

Vaření, pečení, rozmrazování, ohřívání, grilování nebo gratinování - mikrovlnné trouby mají mnoho funkcí. Stačí si vybrat z různých typů na trhu, rozhodnout se pro funkce jako grilování nebo různé programy na vaření.

Ušetřete čas díky parní troubě

 

Kompaktní a energeticky úsporná parní trouba, která dokonce může nahradit mikrovlnnou troubu. Parní sporáky jsou často označovány jako zdravé kuchyňské spotřebiče. Rozlehlý vnitřní objem nabízí dostatek prostoru i na přípravu objemných dortů či velkých kusů masa pro celou rodinu, navíc je povrch velmi odolný vůči poškrábání a skvěle se čistí. Z důvodu rozložení tepla není nutné míchání nebo otáčení jídla. Po uplynutí doby trvání pečení zaručuje optimální tepelný režim a optimální teplotu.

 

Náš tip

Metoda nízkotepelné vaření se považuje za obzvláště zdravou variantu přípravy jídel. Vařením v horké páře se vitamíny a živiny dobře zachovají. Šťavnaté maso a křupavá zelenina si zachovávají svou vlastní chuť. Na vaření v této troubě není potřeba olej, ani jiné tuky, takže je parní trouba ideální pro nízkokalorickou dietu.

Šetřete energii a peníze

Na našem e-shopu a na pobočkách najdete trendy vaření budoucnosti. Inovativní a energeticky úsporné elektrické spotřebiče šetří energii a peníze. Vyberte si z našich varných desek, trubek, spotřebičů, mikrovlnek, nebo parních trub. naši odborníci vám rádi pomohou!